A+ A A-

 

31 Mart yerel seçimleri sonrası yeniden seçilerek Milas Belediye Başkanlığını sürdüren Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

080519gullukesnaf_18c89.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, tebrik ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Şimdiye kadar birçok ziyaretçiyi ağırlayan Başkan Tokat’ın misafirleri, Güllük Mahalle esnafı oldu. Güllük eski Belediye Başkanı İsmail Yiğit, Güllük Mahalle Muhtarı Ali Polat, Alevi Kültür Derneği Güllük Şube Başkanı Tahsin Piliç, Güllük Minibüs Kooperatifi Başkanı Osman Kırçın, Güllük Belediyespor Başkanı Yılmaz Kadık, Güllük eski belediye meclis üyeleri ve Güllük esnafından oluşan heyet, Başkan Tokat’ı makamında ziyaret ederek “hayırlı olsun” dedi.
Başkan Tokat’a hayırlı olsun dileklerini ileten Güllük heyeti, ayrıca yaklaşan yaz sezonu öncesi Güllük’teki eksiklikleri de anlatarak giderilmesi konusunda yardım istedi.
Ziyarette ayrıca Türkiye genelindeki güncel gelişmeler ve iptal edilen İstanbul Belediye Başkanlığı seçimleri de konuşuldu.
Ziyaretçilerini kapıda karşılayan Başkan Tokat, duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Milas Belediyesi olarak yeni bir yapılanma içerisindeyiz. Başkan yardımcılarımızı belirledik. Önümüzdeki günlerde yapılanmamızı tamamlayıp, hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi.
Tokat ayrıca Güllük Mahallesi’nin kendisi açısından önemli bir yere sahip olduğunun altını çizerek, sezon öncesi tüm eksikliklerin giderileceğini belirtti.
Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin