A+ A A-

 

İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, makamında Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a ziyaret gerçekleştirdi.

090519sekerdagziyaret_25980.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas’ta yerel seçimlere Millet İttifakı’nın belediye başkan adayı olarak giren ve tekrar Milas Belediye Başkanı seçilen Muhammet Tokat, makamında İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ’ı ve parti yöneticilerini ağırladı.
Başkan Muhammet Tokat, yerel seçimlerde CHP ile İYİ Parti’nin demokrasinin en güzel örneklerinden birini ortaya koyduğunu belirterek, “Türkiye ve Milas adına çok hayırlı işler yapıldı. Bu ittifakın devam etmesini diliyorum” dedi.
İYİ Parti Muğla İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ ise, “İş birliğini zaferle taçlandırdık. Önümüzdeki süreçte de bu işbirliği devam edecek, 31 Mart yerel seçimlerindeki başarınızdan ötürü kutluyor, yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Başkan Şekerdağ ve yöneticileri daha sonra Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu’nu da makamlarında ziyaret ederek başarı diledi.
Ziyarette İYİ Parti Muğla İl Başkanı Şekerdağ’a; İYİ Milas İlçe Başkanı Ahmet Yanıkoğlu ve yöneticileri de eşlik etti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin