A+ A A-

 

Milas Belediyesi, resmi sosyal medya hesabı üzerinden İstanbullular için uyarı niteliğinde mesaj paylaştı. Milas Belediyesi’nin İstanbul’da seçimlerin yenilenmesine ilişkin yaptığı atıf; sosyal medyada tartışmalara neden olurken, AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar duruma tepki gösterdi.

080519milasbel_37efe.jpg
Haber: Demet Leyne Turhan

Milas Belediyesi, resmi sosyal medya hesabı üzerinden İstanbullular için uyarı niteliğinde mesaj paylaştı.
YSK’nın İstanbul’da seçimlerin 23 Haziran’da yenilenmesine ilişkin kararının ardından Milas Belediyesi; 23 Haziran tarihlerinde İstanbul’dan Milas ve Bodrum’a gelecek olan tatilciler için ‘yollar kapalı, gelmeyin!” mesajı paylaştı.
Milas Belediyesi, resmi sosyal medya hesabı üzerinden tartışmalara neden olan şu mesajı paylaştı: “Sevgili İstanbullu misafirlerimiz; Milasımızın tatil bölgelerine, denizine, havalimanına ve hatta Bodrum’a geçerken mecburi kullanacağınız ek bağlantı kavşağımızı, 23 Haziran’da kırıp, döküp yenilemeye karar verdik. Yolumuz kapalı olacağı için 24 Haziran’da yola çıkabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller dileriz. Ha bu arada unutmadan, her şey çok güzel olacak.”
“İSTANBUL’DAKİ SEÇİME KARIŞACAKLARINA, MEMURUN MAAŞINI ÖDESİNLER”
AK Parti Milas İlçe Başkanı Fahri Acar, Milas Belediyesinin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma tepki gösterdi.
Başkan Acar, sosyal medya hesabı üzerinden Milas Belediyesinin yaptığı paylaşımı şöyle eleştirdi:
“Milas Belediyesi, yolları kırıp dökmekten bahsetmişken, sözünü ettikleri alanın Karayolları Genel Müdürlüğü vesilesi ile Ulaştırma Bakanlığına ve tabii olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a bağlı olduğunu bilmelerini isteriz. Yolları kırıp, dökmekten başka bir icraatı olmayan; temel belediyecilik faaliyetlerini bile yerine getiremeyen Milas Belediyesi, İstanbul yerel seçimlerine müdahil olmaya çalışmak yerine, memurlarının geçmiş maaşını ödeyebilme çabasında olmalıdır. Bozukları yolları, devletimiz ve karayolları ekipleriyle yenilemek bizim vizyonumuzdur.”
Milas Belediyesinin paylaştığı mesaja sosyal medyada bazı vatandaşlar destek verirken, bazı vatandaşlar da durumu eleştirdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin