A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında, Milas’ta Güvenli Okul toplantısı düzenlendi.

130519guvenliokul.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında, mayıs ayı Güvenli Okul toplantısı yapıldı.
Kaymakam Arslan önderliğinde, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen “Güvenli Okul” eğitim toplantısının mayıs ayı toplantısı Sakarya Ortaokulu Toplantı Salonu’nda düzenlendi.
Sakarya Ortaokulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim toplantısına; Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, İlçe Emniyet Müdür V. Kor Barbaros Kızılışık, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Şube Müdürü Akın Coşkun, okul müdürleri ve okul aile birliği başkanları katıldı.
Toplantıda; İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Onur tarafından “Yangın Güvenliği” konusunda yapılan bilgilendirme ile okullarımızda bu konuda alınması gereken tedbirler değerlendirildi.
Toplantı, istişarelerin ardından son buldu.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin