A+ A A-

 

Engelliler Haftası dolayısıyla, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamına M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi özel bireyleri ile birlikte kurum Müdürü Sevim Seringen ziyaret etti.

100519ozelbirey_ae054.jpg
Haber: Bülent Akman

Her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında Engelliler Haftası dolayısıyla, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamına M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi özel bireyleri ile birlikte kurum Müdürü Sevim Seringen ziyaret etti.
M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi özel bireyleri ile birlikte Kurum Müdürü Sevim Seringen ve öğretmenleri Kaymakam Arslan’a makamında ziyaret gerçekleştirdi.
Milas Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda öğrencilerle beraber olan Kaymakam Arslan; öğrenciler ile teker teker ilgilenerek okul müdürü ve öğretmenlerinden bilgi aldı.
Öğrenciler ziyaretleri esnasında Kaymakam Arslan’a kendi yapmış oldukları ve Kaymakam Arslan’ın daha önce M. Önol Karadeveci Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi özel bireylerine ziyaretleri esnasında beraber çekilmiş oldukları fotoğraflarının bulunduğu çerçeve hediye ettiler.
Kaymakam Arslan özel birey öğrencilere, okul müdürüne ve öğretmenlerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek ve çalışmalarında başarılar diledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin