A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında, M.Önol Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri ziyaret etti.

130519ozelbirey_d0e35.jpg
Haber: Abdullah Özel

10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan “Engelliler Haftası” etkinlikleri kapsamında M.Önol Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret ettiler.
Belediye Başkanlığı makamında gerçekleştirilen ziyarette öğrenciler; Başkan Tokat’ı Engelliler Haftası kapsamında 16 Mayıs Perşembe günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda, saat 21.00’de düzenleyecekleri kutlama etkinliğine ve iftar yemeğine davet etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, M.Önol Karadeveci Rehabilitasyon Merkezi Kuruluş Müdürü Sevim Seringen ve özel bireylere teşekkür etti. Başkan Tokat son olarak, ziyaret sırasındaki konuşmasında; engellilerin önündeki tüm engellerin kalkması daha mutlu ve sağlıklı bir yaşam standardına kavuşmaları dileyerek, engelli vatandaşların sorunları ile ilgili çözüm yolları arayışının bu hafta ile sınırlandırılmadan süreklilik kazandırılması ile hayata geçirilebileceğini belirtti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin