A+ A A-

 

Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, Anneler Günü dolayısıyla bir dizi ziyaret gerçekleştirerek, ilçedeki şehit annelerini yalnız bırakmadılar.

130519turkegitimsen_69590.jpg
Haber: Abdullah Özel

Anneler Günü’nün kutlandığı geçtiğimiz pazar günü, Milas’ta renkli ve bir o kadar da anlamlı kutlamalara sahne oldu. Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği ve kadın kolları da Anneler Günü dolayısıyla Milas’taki şehit ailelerine sürpriz ziyaretler gerçekleştirdi.
Menteş Mahallesi’nde Şehit Ercan Aydın, Koru Mahallesi’nde Şehit Servet Uslu, Beçin Mahallesi'nde Şehit Hüseyin Dural, Hayıtlı Mahallesi'nde Şehit Metin Özcan ve İsmetpaşa Mahallesi'nde Şehit Sabahattin Derin’in annelerini ziyaret eden Türk Eğitim Sen Milas Temsilciliği, şehit annelerinin Anneler Günü’nü kutladılar.
Ziyaretlerde duygusal anlar yaşadıklarını anlatan Türk Eğitim Sen Milas Temsilcisi Muzaffer Kafalı, “Yüce dinimizin ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ kutlu seslenişinin timsali,
karşılık beklemeden vermenin, şefkatin, bağışlamanın, hoşgörünün ve eşsiz sahiplenişin en mümtaz simaları, geleceğimizin hazırlayıcısı ve güzide mimarları, yemeyen yediren, giymeyen giydiren, göz nuruyla, bin bir emekle bizleri büyüten elleri öpülesi annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum. Vatan müdafaasının kahramanlık abideleri olan kadın kahramanlarımızı, sonsuza dek var olacak kutsal vatan topraklarımızın kurucusu Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım’ı da rahmetle anıyorum. Çocuklarını genç yaşta vatan topraklarına emanet eden muhterem şehit annelerimizi anneler günü dolayısıyla Türk Eğitim Sen yönetimi ve kadın kollarımız olarak ziyaret ettik. Menteş Mahallesi'nde Şehit Ercan Aydın, Koru Mahallesi’nde Şehit Servet Uslu, Beçin Mahallesi'nde Şehit Hüseyin Dural, Hayıtlı Mahallesi'nde Şehit Metin Özcan ve İsmetpaşa Mahallesi’nde Şehit Sabahattin Derin’in annelerini ziyaret ettik. Şehitlerimizin ruhu şad, mekanları cennet olsun.” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin