A+ A A-

 

31 Mart seçimlerinde Milas Belediye Başkan Adayı olan Barış Saylak, hastanede görev yapan hemşireleri ve yatarak tedavi gören anneleri ziyaret etti.

130519saylak_3bf06.jpg
Haber: Bülent Akman

Bu yıl aynı güne denk gelen Anneler Günü ve Hemşireler Günü nedeniyle 75. Yıl Milas Devlet Hastanesini ziyaret eden Barış Saylak ve beraberindeki eşi Aysel Saylak, ilk olarak hastanede görev yapan hemşirelerle bir araya geldiler.
Saylak çifti, yaptıkları görev nedeniyle insanoğlu için önemli bir yere sahip olan hemşirelerin bu anlamlı günlerini kutladılar.
Sağlık alanında verdikleri hizmetleri ve emekleri görmezden gelinemeyecek kadar önemli olan hemşirelerin zaman zaman maruz kaldıkları saldırıların kendisini üzdüğünü dile getiren Barış Saylak, “Sağlık çalışanlarının maruz kaldığı saldırılara anlam vermek gerçekten çok zor. Tek amaçları insanoğlunu hayatta tutmak olan ve bunun için büyük bir özveri ile çalışan hemşirelerimizin anlamlı günlerini kutluyorum ve onların daha iyi şartlarda görev yapması dileklerimi iletiyorum” dedi.
75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde çalışan hemşireler ise kendilerine yapılan ziyaretten ve Saylak çiftine teşekkür ettiler.
ANNELERİ DE UNUTMADI
Hemşireleri ziyaret ettikten sonra 75. Yıl Milas Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören anneleri de ziyaret eden Saylak çifti, hastaların anneler gününü kutladı.
Annelerin varoluş sebepleri olduğunu belirten Barış Saylak; “Bizler için hamilelik döneminden yaşamlarının son nefesine kadar büyük fedakarlıklar yapan annelerimizi unutmamız ve onları yalnız bırakmamız mümkün değildi. Özelikle hastaneye gelmek ve burada tedavi gören annelerimizi ziyaret etmek istedik. Ben tüm annelerimizin bu anlamlı günlerini kutluyorum” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin