A+ A A-

 

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Milas Belediyesi tarafından fener alayı yürüyüşü ve konser gerçekleştirilecek.

150519cosku.jpg
Haber: Bülent Akman

Milas Belediyesi tarafından19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında, fener alayı yürüyüşü ve konser etkinliği gerçekleştirilecek.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkışının 100. yıldönümü dolayısıyla Milas Belediyesi tarafından, Milas’ta ‘Fener Alayı’ yürüyüşü gerçekleştirilecek.
19 Mayıs günü saat 21.00’de Atapark’tan başlayacak olan fener alayı yürüyüşünün ardından yine Atapark Meydanı’nda (ODTÜ) Orta Doğu Teknik Üniversitesi Caz Orkestrası tarafından Gençlik Konseri verilecek.
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın; 100. yılını hep birlikte yaşamanın sonsuz mutluluğu, coşkusu ve heyecanı içerisinde olduğunu belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, fener alayı yürüyüşü ve 100. yıl gençlik konserine tüm Milas halkını davet etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin