A+ A A-

 

Eğitim Bir Sen Muğla Şubesi ve Eğitim Bir Sen Milas İlçe Temsilciliği, Anneler Günü dolaysıyla SHÇEK-Muğla Belediyesi Abide-H Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan anneleri ziyaret ettiler.

140519egitimbirsen_b13df.jpg

Milas Eğitim Bir Sen Kadın Komisyonu’ndan Füsun Kale, Fatma Berberci, Rabia Akarca Behiye Onur’un organize ettiği ziyarete; Eğitim Bir Sen Muğla Şubesi Başkanı Önder Uçak,
ve İl Kadın Komisyon Başkanı Nurten Uğur Ayaz da katılım gösterdi.
Anlamlı Anneler Günü ziyaretinde, SHÇEK-Muğla Belediyesi Abide-H Nuri Öncüer Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan anneler ve Eğitim Bir Senliler çok duygusal anlar yaşadı. Annelerin bir bir ellerini öpen, onlarla sohbet eden Eğitim Bir Sen heyeti, ziyarette bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Huzur evi sakinler ise Eğitim Bir Sen heyetinden ziyaretin tekrarlanmasını, kendilerinin aranıp sorulmasını temenni ettiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin