A+ A A-

 

Milas’taki akıllı kavşakta uzun süre bekleme yapan tırlar, kavşaktaki araç trafiğini tehlikeye sokuyor.

150519akillikavsak_60c3a.jpg
Haber: Mustafa Emre

Milas’taki Üçyol Mevkii’nde bulunan akıllı kavşaktaki araç duraklamaları, kavşaktaki araç trafiğinin sıkışmasına ve kaza riskinin artmasına neden oluyor.
Kavşağı kullanan sürücülere zor anlar yaşatan bu tür duraklamalar, diğer sürücülerden sert tepki çekiyor.
Özellikle tırların, gün içinde akıllı kavşakta uzun süreli beklemeler yaptığını ifada eden vatandaşlar, olası kazalara davetiye çıkaran duruma müsaade edilmemesini ve gerekli denetimin ilgili mercilerce yapılmasını istiyor.
KAVŞAKTAKİ TRAFİK, KAMERA SİSTEMİYLE KAYIT ALDINA ALINIYOR
Kavşağın kamera sistemiyle kayıt altına alındığını ve bu tür ihlallerin tespit edilebileceğini hatırlatan vatandaşlar, “Bu duraklamaların artık alışkanlık haline getirildiğini düşünüyoruz. Kavşaktaki kameralar, burada yaşanan riskleri kayıt altına alıyor. Durum gerçekten çok vahim! Biran önce bu konuda çalışma yapılmasını talep ediyoruz.” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin