A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan başkanlığında, faaliyete geçirilen Açık Kapı projesi hakkında kurum amirleri ve birim sorumlularına bilgilendirme toplantısı yapıldı.

170519acikkapiproje_f3737.jpg
Haber: Abdullah Özel

Milas Kaymakamı Eren Arslan, İçişleri Bakanlığınca faaliyete geçirilen “Açık Kapı Projesi” kapsamında Milas Hükümet Konağı’nda açılan “Açık Kapı Projesi” için düzenlenen bilgilendirme toplantısında kamu kurum müdür/amir ve birim sorumluları ile bir araya geldi.
Kaymakamı Arslan’ın başkanlığında Milas Müftülüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya; kamu kurum amir/müdürler ile birlikte birim sorumluları katıldı.
Kaymakam Arslan Açık Kapı Projesi’nin “Vatandaşlarımız ile en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla oluşturulmuş projedir. İllerimizde uygulamaya başlanılan proje, bakanlığımızın onayı ve direktifleri doğrultusunda ilçemizde de uygulanmaya başlayacaktır.” dedi.
“Açık Kapı Projesi” kapsamındaki bilgilendirme toplantısı eğitim alan 3 personelde birisi olan Ayşe Yücel’in projeyi anlatması ve toplantıya katılan birim sorumlularının karşılıklı olarak soru cevap şeklinde son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin