A+ A A-

 

Muğla Voleybol İl Temsilcileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

200519ziyarettokat.jpg
Haber: Mustafa Emre

Muğla Voleybol İl Temsilcileri, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Uzun yıllar Muğla Voleybol İl Temsilciliği görevinde bulunan, Muğla’nın duayen hocalarından Alaaddin Vorol ile Muğla Voleybol İl Temsilcisi eğitimci Ümit Zafer Dokucu, geçen ay yapılan Belediye Başkanlığı seçimlerinde üçüncü kez Milas Belediye Başkanlığına seçilen Muhammet Tokat başkana hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdiler.
Milas’ta belediye başkanı olduğu günden beri sporun her branşında, herkese yardımlarda bulunan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; hayırlı olsun ziyaretinin yanı sıra Türkiye Büyük Erkekler Voleybol Birinci Ligi’nde yer alan Milas Belediyespor Kulübü’nün kupalarını getiren Alaaddin Vorol ile İl Voleybol Temsilcisi Ümit Zafer Dokucu ziyaret sonrasında açıklamada bulundu.
Vorol ve Dokucu, açıklamalarında şunları kaydettiler: “Sporun her branşında faaliyetlerde bulunan Milas Belediyespor Kulübü Başkanı, aynı zamanda Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a nezaket ziyaretinde bulunduk. Gelişimizden, dönüşümüze kadar bizi çok iyi ağırlayan Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a, üçüncü başkanlığında başarılar diliyoruz.”

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin