A+ A A-

 

Milas Milli Eğitim Müdürlüğü personeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal tarafından düzenlenen iftar yemeğiyle bir araya geldi.

210519milliegitimiftar_360ce.jpg
Haber: Abdullah Özel

Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Menteş Mahallesi’ndeki Özilkem Kır Düğün Bahçesi’nde kurum personeline iftar düzenledi.
İftarda buluşan Milas Milli Eğitim ailesi, dualarla oruçlarını açtı.
İftar yemeği sonrası Milas Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, bir konuşma yaparak iftara katılan herkes teşekkür etti.
“RAMAZAN AYI HUZUR VE BİRLİK AYIDIR”
Birlik ve huzur ayı Ramazan’da Milli Eğitim ailesi olarak bir araya gelmek istediklerini anlatan Müdür Bal, ülke insanının kenetlenmesi gerektiğine dikkat çekti.
Bal, “Ramazan ayı birliktelik ayı. Birlikte olmak ve ekmeğimizi birlikte paylaşmak istedik. Birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde ülke olarak kenetlenmek zorundayız. Ramazan ayının önemini bir kez hep birlikte olarak paylaşmak ve personelimizle güzel bir anı yaşamak istedik” diye konuştu.
İftar programına aileleriyle katılan Milas Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ise iftar yemeği için Müdür Bal’a teşekkür etti.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin