A+ A A-

 

Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 92 nolu meclis kararıyla şoförlerin bu güne kadar ödediği güzergâh izin belgesi, kontrol ve çalışma belgesi ücretlerinin kaldırıldığını duyurdu.

210519soformujde_d8d54.jpg
Haber: Volkan Yıldız
Şoförlerin sorunlarını ve taleplerini ilgili mercilere aktararak girişimlerde bulunan Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, şoför esnafının taleplerinden birinin Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde alınan kararla şoförlerin lehine sonuçlandığını açıkladı.
Büyükşehir Meclisinde alınan kararla birlikte şoförlerin artık güzergâh, kontrol ve çalışma belgesi ücreti ödemeyeceğini ifade eden Paskal, “Okul ve personel servis araçlarının güzergâh izin belgesi ücreti, ticari araçların (BB, T, S, TM plaka) uygunluk kontrol belgesi ücreti, ticari taksi servis çalışma belge ücreti ve ticari plakaların çekme belgesi ücretleri Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin 09.05.2019 tarih 92 nolu Meclis kararıyla kaldırılmıştır. Emeği geçen herkese şoför esnafı olarak teşekkür ederiz. Bu karar şoförlerimizi memnun eden bir karar olmuştur.” diye konuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin