A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Milaslı vatandaşların Ramazan Bayramı’nı daha huzurlu ve rahat geçirebilmeleri için tüm hazırlıklarını tamamladı.

010619buyuksehir_cc071.jpg
Haber: Bülent Akman

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleri, Milas’ta ve Muğla genelinde vatandaşların Ramazan Bayramı’nı daha huzurlu ve rahat geçirebilmeleri için gerekli önlemleri alarak hazırlıklarını tamamladı. Bu güne kadar 2 bin 300 kilometre yol yapan Muğla Büyükşehir Belediyesi, bayram nedeniyle yoğun olması beklenen yollarda da gerekli çalışmaları yaptı. Vatandaşların daha güvenli seyahat edebilmeleri için ekipler, yatay/düşey işaretlemeler ile sinyalizasyonların bakımlarını da gerçekleştirdi ve bazı yollarda genişletme çalışmaları yaptı. Ayrıca yollarda meydana gelebilecek aksaklıklara anında müdahale edilebilmesi için ekipler bayram boyunca nöbette olacak.
MUSKİ EKİPLERİ TEYAKKUZDA
Muğla Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü ekiplerimizde bayram günü meydana gelebilecek hat arızaları ve su kesintilerinin önüne geçebilmek için tüm ilçelerde oluşturduğu nöbetçi ekipler ile 24 saat boyunca teyakkuzda olacak. Bunun yanı sıra vatandaşların Bayramda su sorunu yaşamamaları için gerekli depo ve hat bakımları yapıldı.
MEZARLIK ALANLARI ZİYARETE HAZIR
Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri mezarlık alanlarında yürüttükleri temizlik çalışmalarını tamamlayarak bayram ziyaretleri için hazır hale getirdi.
Muğla Büyükşehir Belediyesi ekipleri 12 ay boyunca mezarlık alanlarında temizlik, bakım, onarım ve ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor. Ramazan Bayramı’nın yaklaşması nedeniyle çalışmalarını sıklaştıran ekipler il genelindeki Bin 375 mezarlık alanında çalışmalarını tamamladı. Alanlarda temizlik ve bakım onarım çalışmaları yapan ekipler mezarlık alanlarını bayram ziyaretleri için hazır hale getirdiler.
Ayrıca kara ve hava yoluyla il içi ve il dışı cenaze nakil hizmeti veren Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin bu konudaki çalışmaları bayram boyunca mesai saati gözetmeksizin devam edecek.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin