A+ A A-

 

Milaslılar, bin aydan daha hayırlı olduğu kabul edilen Kadir Gecesi’nde ilçedeki camilere akın etti. İbadet için camilere gelen vatandaşlara, hayırseverler tarafından lokma ve lokum ikramında bulunuldu.

010619cami_2a1b4.jpg
Haber: Volkan Yıldız

Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gün olan Kadir Gecesi’nde, Milas’taki camilerde yoğunluk yaşandı.
Mimari yapısıyla dikkat çeken Ulu, Ağa, Kurşunlu gibi tarihi camiler, gece boyunca çok sayıda vatandaşın tercihleri arasında ilk sırayı aldı. İbadet için camilerde buluşan 7’den 10’e çok sayıda vatandaşlar, kaza ve şükür namazı kıldı, dualar etti.
Bazı camilerde mevlit okutuldu. Hayırseverler tarafından camilerde lokma, lokum ve çay ikramlarında bulunuldu. Kadir Gecesi’ni coşkuyla idrak eden çok sayıda vatandaş, tek bir cami ile yetinmeyerek, gece boyunca birçok camide namaz kıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin