A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan, kırsal mahalle ziyaretleri kapsamında Konak Mahallesi’ni ziyaret ederek, vatandaşların taleplerini dinledi.

07062019konak.jpg

Haber: Bülent Akman

Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas’ın Konak Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Kaymakam Arslan başkanlığında daire amirlerinin, kurum kuruluşların temsilcilerinin katılımıyla Konak Mahallesi’nde toplantı düzenlendi.

Kaymakam Arslan, Konak mahalle halkının aktardığı taleplerin çözümü için gerekli birimlere talimat verdi.

Her hafta bir mahalleye giderek vatandaşların sorunlarını dinleyen ve çözüm için girişimlerde bulunan Milas Kaymakamı Eren Arslan, beraberindeki daire amirleri ve STK temsilcileriyle birlikte Konak Mahallesi’nde toplantı düzenledi.

Konak Mahalle Muhtarı Yılmaz Küçük ve yöre halkı tarafından karşılanan Kaymakam Arslan, misafirperverliği için mahalle halkına teşekkür etti.

Mahalle ziyaretine Kaymakam Arslan’ın yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Tarım ve Orman Müdürü Eşref Arslan, İlçe Müftülük Murakıbı Ahmet Bayındır, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, ADM Müdürü Atilla Uzunoğulları, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Türker Yurtsever, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı ve ziraat mühendisleri, Milas MUSKİ Şefi Cemal Güldaş, Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü personeli, Konak Mahalle Muhtarı Yılmaz Küçük ve yöre halkı katıldı.

Muhtar Yılmaz Küçük’ün mahallenin genel durumu hakkında Kaymakam Arslan’ı bilgilendirmesiyle başlayan toplantı; Kaymakam Arslan’ın Konak mahalle halkının taleplerini dinlenmesiyle devam etti. Ardından Milas Ziraat Odası Başkanlğın ziraat mühendisleri tarafından zeytincilik, hastalıklar ve ilaçlamalar hakkında mahalle halkına bilgilendirme yapıldı.

Toplantı programı, Kaymakam Arslan’ın mahallede bulunan yaşlı vatandaşlar ile yaptığı sohbetin ardından son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin