A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından açılan ücretsiz kurslarda eğitim gören kadın kursiyerlerin eserleri göz doldurdu.

02072019gulluk.jpg
Haber: Bülent Akman

Güllük Kültür Sanat Merkezi’ndeki kurslarda yıl boyunca eğitim gören kursiyerlerin el emeklerini ve yeteneklerini kullanarak ortaya çıkardıkları çalışmalar Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlikleri çerçevesinde görücüye çıktı. Vatandaşların beğenisine sunulan el emeği ürünler ilgiyle karşılandı.
Güllük Kültür Sanat Merkezi’nde, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat tarafından açılışı yapılan nakış, ahşap şekillendirme, dekoratif ahşap süsleme, rölyef (kabartma sanatı) sergileri bir hafta boyunca açık kalacak.
Sergi açılışı öncesi konuşma yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Sergimiz Kabotaj Bayramı kutlamaları programı içerisinde yer alan etkinliklerimizden bir tanesi. Bu anlamda Kabotaj Bayramı ve sergiye katkı ve emeklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Sergimiz Kabotaj Bayramımıza ayrı bir renk kattı. Çok güzel bir uğraş içindesiniz. Önümüzdeki süreçte de sizlerden gelen bu tür talepleri imkanlar çerçevesinde yerine getirmeye çalışacağız. Tekrar sergiye verdiğiniz destek için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin