A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hizmete açılan Ortaöğretim Tercih Danışma Merkezleri, bu yıl LGS’ye girerek lise tercihlerini yapmak isteyen öğrenciler tarafından yoğun ilgi görüyor.

05072019tercihmerkezlerineilgi.jpg

Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, LGS tercih danışmanlığı hizmeti sunmak amacıyla LGS Tercih Danışma Merkezleri’ni 1 Temmuz itibariyle hizmete açtı. Tercih döneminde, tercih danışmanlarının her öğrenciye özel olarak hizmet verdiği tercih danışma merkezlerinin öğrencinin öğrenim gördüğü okula göre belirlendiği ve 12 Temmuz’a kadar hizmet vereceği belirtildi.
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öğrencilere danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurduğu danışma merkezleri; 9 farklı noktada, 09.00 ile 15.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Danışmanlık hizmeti, seçili okullarda ve mobil tercih noktasında yürütülüyor.
Bu yıl lise eğitimine başlayacak öğrenciler, danışmanlardan bilgi edinebiliyor ve istedikleri okula tercih yapabiliyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin