A+ A A-

 

İlçemiz Selimiye – Milas Karayolu üzerinde yer alan TOKİ’de bir kişi, madde bağımlısı olduğunu iddia ettiği 3 kişinin saldırısına uğradı. Yaralanan şahıs hastanede tedavi altına alındı.

04072019saldiri_ab383.jpg
Haber Merkezi

Daha önce meydana gelen asayiş olaylarıyla gündem olan TOKİ’de yine bir kişi saldırıya uğradı.
Apartmanın önünde duran çocuğuna yaşları 15 ile 18 arasında değişen 3 kişinin hakaret ettiğini, olayı öğrenir öğrenmez aşağı indiğini ve gençlerle konuşmaya çalıştığını söyleyen mağdur Tuncay U. “Kapının önünde duran çocuğum yanıma gelerek 3 kişinin kendisine küfür ettiğini söyledi. Hemen aşağı indim. Konuşmaya çalıştım. Fakat biri arkamdan tuttu, diğer 2 kişi ise saldırdı. Yaşanan olay nedeniyle sağ kolum kırıldı” dedi.
Hastanede tedavi altına alınan ve ameliyat edilerek koluna platin tıkalın Tuncay U. “Ben havalimanında şoförlük yapıyorum. Yaşanan olaydan dolayı aylarca çalışamayacağım. Çocuklarımın maruz kaldığı hakaretlere mi, kırılan koluma mı, yoksa yaşayacağım ekonomik sıkıntıya mı üzüleyim bilemedim” dedi.
Olayı gerçekleştiren 2 kişiyi tespit ettiğini fakat arkadan tutan kişiyi tespit edemediğini söyleyen Tuncay U., “olay sonrası emniyet güçlerimize suç duyurusunda bulunduk. Saldırganların 2’si gözaltına alındı. Fakat kısa sürede serbest kaldılar. Bu kişiler madde bağımlılığı olduğu iddia edilen, sürekli o bölgede sıkıntı çıkaranlar. Yöneticilerimizin diğer aileleri ve çocukları için TOKİ bölgesinde önlem alması gerekiyor” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin