A+ A A-

 

Gazete Milas Yazı İşleri Müdürü ve DHA Milas Temsilcisi Oktay Çayırlı’nın oğlu Çınar Çayırlı’nın sünnet düğünü gerçekleştirildi.

09072019cayirliailesininmutlugunu.jpg

Haber: Bülent Akman

Gazete Milas Yazı İşleri Müdürü ve Demirören Haber Ajansı Milas Temsilcisi Oktay Çayırlı ile eşi Sevgi Çayırlı’nın oğulları Çınar Çayırlı’nın sünnet düğünü, kalabalık bir misafir topluluğuyla gerçekleşti. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan düğüne çok sayıda davetli katıldı. Renkli görüntülere sahne olan merasimde misafirler, çalınan şarkılarla doyasıya eğlendi.
Milasmedya ailesi olarak; çalışma arkadaşımız Oktay Çayırlı ve eşi Sevgi Çayırlı’nın biricik oğulları Çınar’ın sünnetini kutlar, yaşamında sağlık ve mutluluk dileriz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin