A+ A A-

 

31 Mart yerel seçimlerinin ve yenilenen İstanbul seçimlerinin ardından Muğla’da başlatılan CHP İlçe Danışma Kurulu Toplantıları’nın Milas bölümü gerçekleştirildi.

10072019chpdanismakurulu.jpg

Haber: Yunus Erman Doğruyol

CHP’de 28 Haziran tarihinde başlayan Muğla İlçe Danışma Kurulu Toplantıları süreci devam ediyor. CHP Milas İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, dün saat 13’de Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.
CHP Muğla Milletvekilleri Suat Özcan, Mürsel Alban, eski dönem CHP Muğla milletvekilleri Fevzi Topuz, Akın Üstündağ, Zeki Çakır, CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İYİ Partili Milas Belediye Başkanı Yardımcısı Mehmet Çayırlı ve İYİ Parti yönetim kurulu üyeleri, ilçe örgütü başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ve üyelerin katılımı düzenlenen toplantı saygı duruşunda bulunulması, istiklal marşımızın seslendirilmesi ile başladı.
“İLK DEFA ÜYE BAZLI SEÇİM YAPTIK”
Toplantının açılış konuşmasını yapan CHP Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe, seçim çalışmalarını değerlendirerek, “İlk defa ilçemizde üye bazlı bir seçim yaptık. Sandıktan çıkan sonucu da atama gibi genel merkezimize gönderdik” dedi.
İptal edilen ve 23 Haziran tarihinde yeniden gerçekleştirilen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri çalışmaları hakkında da bilgi aktaran Göktepe, konuşmasını danışma kuruluna katılanlara teşekkür ederek sonlandırdı.
Göktepe’nin konuşmasının ardından CHP Milas İlçe Teşkilatı tarafından yapılan çalışmaların yer aldığı yaklaşık yarım saat süren bir slayt sunumu yapıldı.
Slayt sunumundan sonra toplantı misafirlerin ayrılması ile basına kapalı olarak devam etti.
GERGİN ANLAR YAŞANDI
Konuşmalar bölümünde söz alan bazı partililerin eleştirel ifadeleri salonda bulunan diğer partililer tarafından tepkiye neden oldu. Muğla Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere CHP’li belediyeler de eleştirilerden nasibini aldı.
İL DANIŞMA KURULU 13 TEMMUZ’DA
3 Temmuz'da Seydikemer, Fethiye ve Dalaman’da, 4 Temmuz'da Yatağan'da, 5 Temmuz'da Ula, Köyceğiz ve Ortaca'da, 7 Temmuz'da Bodrum'da ve dün ilçemizde gerçekleştirilen İlçe Danışma Kurulu Toplantıları, 10 Temmuz’da Datça’da, 12 Temmuz Kavaklıdere’de yapılacak. İl Danışma Kurulu toplantısı ise 13 Temmuz günü saat 13.00’da Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin