A+ A A-

 

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas merkezde bulunan 13 mahalle muhtarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Muhtarlara çalışmaları hakkında bilgi aktaran Başkan Tokat, “Bu dönemde hizmetlerimiz ağırlıklı olarak merkez mahallelerimize yoğunlaşacak” dedi.

03082019belediyemerkezecalisacak.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol

Merkez mahalle muhtarları tarafından Siler Otel’de organize edilen kahvaltıya Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çayırlı ve Hüseyin Çöllüoğlu ile beraber katılan Başkan Tokat; önümüzdeki süreçte bu tür kahvaltıların daha sık düzenlenerek muhtarlarla bir araya geleceklerini dile getirdi.
Merkez mahalle muhtarlarıyla önceki yıllarda daha sık bir araya gelme fırsatı bulduklarını ifade eden Başkan Tokat, “Büyükşehir yasası gereği 132 mahalleye çıktık. Her zaman 132 mahalle muhtarını bir araya toplamak zor oluyor. Önümüzdeki süreçte bu tür birlik beraberlik kahvaltılarını bölgesel olarak daha sık düzenleyeceğiz” dedi.
Mahalle muhtarlarının taleplerini de dinleyen ve yeni dönemde hizmetlerin merkez mahallelerde yoğunlaşacağını belirten Başkan Tokat; “Milas Belediyesi olarak yeni bir seçimden çıktık. Hiç bir hizmet yapılmıyor gibi görünse de belediyemiz bir toparlanma süreci içerisinde. Yapılacak çalışmalar planlanıyor, bütçeler ayarlanıp ona göre de ihale süreçleri devam ediyor. Bu dönemde hizmetlerimiz ağırlıklı olarak merkez mahallelerimize yoğunlaşacak” dedi
Başka Tokat’ın açıklamalarının ardından mahalle muhtarları mahallelerindeki sorunları ve yapılması gerekenleri aktardı. Her muhtarı ayrı ayrı dinleyen Başkan Tokat, mahallelerde yaşanan sorunları ilgili birim müdürlerine aktardı. Son olarak organize edilen kahvaltı için merkez mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Tokat, bir veya ikişer aylık dönelerde muhtarlar ile bu tür organizasyonlarda tekrar bir araya gelmek istediğini dile getirdi. Kahvaltı çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin