A+ A A-

 

Şair ve Yazar Baydar Özcan, Milas’ın Güllük Mahallesi’ndeki hayvan barınağı yararına imza günü düzenleyecek.

08082019baydar_19e2a.gif
Haber: Mustafa Emre
Şair ve Yazar Baydar Özcan, Güllük’teki hayvan barınağına katkıda bulunmak amacıyla Bodrum’da imza günü düzenliyor. ‘Terazi ol yaşamında’, ‘Sevgi her şeye bedeldir’, ‘Bodrum şairleri ontolojisi’ adlı kitaplarıyla tanınan Özcan, 11 Ağustos’ta saat 17.00’de Bodrum Güneş Kitap Cafe ve Sahaf’ta düzenlenecek imza gününde kitaplarını imzalayacak.
İmza gününde elde edilecek gelir, Güllük’teki hayvan barınağına bağışlanacak.
Baydar Özcan şair, yazar, gazeteci, uluslararası kültür köprüsü kurucusu ve kültür elçisi olmasının ötesinde ‘sevgi elçisi’ olarak biliniyor. Baydar Özcan, daha önce de çok sayıda yardım kampanyaları düzenledi. Bunlardan bazıları; İsviçre’de UNICEF, CARİTAS, HEKS ve PESTALOZZİ çalışmaları. Ardından ‘Bakırköy Sahipsiz Çocuklar Yurdu’ için yardım kampanyası düzenledi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin