A+ A A-

 

Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, ilçemizde ikamet eden yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik hazırlanan “Evde Bakım Projesi” kapsamında yapılan çalışmalar devam ediyor.

14082019proje_4fd5d.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Milas sınırları içerisinde ikamet eden, 3294 sayılı kanun kapsamında fakir ve yardıma muhtaç olup, halen Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan, yaşlı veya hasta olduğu için başka birinin bakımına muhtaç olan vatandaşların bakım ve temizlik hizmetleri “Evde Bakım Projesi” kapsamında yapılıyor.
Nisan ayında hayata geçirilen ve 6 kişiden oluşan ekip ile çalışmaları sürdürülen proje ile ilçemizin her gün farklı noktasına ulaşılarak, belirlenen vatandaşların evleri temizlenip, yemekleri yapılıyor, berber - kuaför hizmeti sağlanıyor.
Toplumun dezavantajlı kesimlerine ulaşmak, onlara destek olmak, onların sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla projenin hayata geçirildiğini belirten Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Devletimizin sıcak yüzünü insanlara göstermek açısından bu projeye önem veriyoruz. Yaşlı ve engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yaptığımız ‘Evde Bakım Projesi’ kapsamında yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarına destek oluyoruz” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin