A+ A A-

 

Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği ekipleri Kurban Bayramı dolayısıyla artan araç yoğunluğunda olası bir kaza riskine karşı trafik denetimi gerçekleştirdi. Denetimlerde hem emniyet kemeri kullanımına dikkat çekildi, hem de sürücü ve yolculara bayram şekeri ikram edildi.

12082019kemer_21f06.jpg
Haber: Yunus Erman Doğruyol
Bayram tatilini fırsat bilen vatandaşlar, turizm bölgelerine akın ediyor. Bu nedenle karayollarında araç yoğunluğu yaşanıyor. Bu kapsamda Milas Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği de il genelinde alınan trafik tedbirleri dolayısıyla Milas-Bodrum Karayolu’nda denetim gerçekleştirdi.
Denetimlerde, Kurban Bayramı’nda artan trafik kazalarına dikkat çekildi. İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan “Kemerin Ses Getirsin” kampanyası dolayısıyla vatandaşlara emniyet kemeri takmaları konusunda uyarılarda bulunuldu.
Milas Emniyet Müdürü Vekili Kor Barbaros Kızılışık’ın da katıldığı denetimlerde sürücülere çikolata ve bayram şekeri ikram edildi, emniyet kemeri takmayan sürücü ve yolcular uyarıldı. Sürücülere ayrıca, trafikte yaya önceliği hakkında bilgilendirici broşürler paylaşıldı. Kemerini takarak güvenli seyahat eden vatandaşlara teşekkür edildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin