A+ A A-

 

Milas Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen Melih Cevdet Anday’ı anma günleri, bu yıl 24-25 Ağustos’ta Ören’de düzenlenecek.

16082019melihcevdet.jpg
Haber: Bülent Akman

Her yıl Ören’de geleneksel olarak yapılan Melih Cevdet Anday’ı Anma Günleri’nin, bu yıl 14’üncüsü düzenleniyor. Bu yıl 14.’sü gerçekleştirilecek Melih Cevdet Anday’ı Anma Günleri, 24-25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Deneme, tiyatro, roman ve şiir dallarında özgün ürünlerin yaratıcısı Melih Cevdet Anday artık bu türlerde verilecek ödüllerle de anılacak. Her yıl ayrı dalda verilecek ödül, bu yıl ‘Roman’ türünde yapıldı.
Anma günleri, 24 Ağustos’ta saat 20.00’de Atatürk ve Melih Cevdet Anıtına çelenk sunumu ile başlayacak. Daha sonra ise Erdoğan Aşıcı’nın resim sergisinin açılışı gerçekleştirilecek. Saatler 20.30’u gösterdiğinde Melih Cevdet Anday anısına yapılan roman yarışmasının ödül töreni düzenlenecek. 21.00’de Melih Cevdet Anday hakkında yapılacak konuşmalar ve Ataol Behramoğlu ile Haluk Çetin’in katılımıyla şiir ve müzik dinletisi gerçekleştirilecek.
25 Ağustos günü saat 21.00’de ise Ali Altay sahne alacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin