A+ A A-

 

Milas İlçe Milli Eğitim camiasının başarılı beden eğitimi öğretmeni Kemal Evren Keskin ve özel eğitim verdiği öğrencileri, Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından bugün İstanbul’da düzenleyeceği U 18 Türkiye Plaj Voleybolu Turnuvasına katılmak için yola çıktılar.

21082019plajvoleybolturnuvasi.jpg


Haber: Sercan Ergin

22 – 23 - 24 Ağustos tarihleri arasında İstanbul Şilede yapılacak olan Plaj Voleybol Turnuvası müsabakaları öncesinde görüşlerini aldığımız Beden Eğitimi Öğretmeni Kemal Evren Keskin, “Daha önceki yıllarda aynı sporcularımızla katıldığımız plaj voleybolu yarışmalarında Türkiye U 18’de Türkiye 8’incisi, Türkiye U 16’da Türkiye 5’inciliği, Türkiye U 14’de Türkiye 2’nciliği elde eden sporcularımdan aynı başarıyı bekliyorum. Yaklaşık bir aydan beri Güllük Oba Sitesinde çalışmalarımızı özveriyle sürdürdük. Bir aydan beri yaptığımız çalışmaların karşılığını almak için Türkiye Plaj Voleybolu şampiyonasına katılacağız. Voleybolcu kızlarımızdan geçmiş yıllardaki başarıların tekrarını bekliyoruz” dedi.
Milas Medya olarak Türkiye Plaj Voleybolu müsabakalarına katılacak sporcularımıza başarılar diliyoruz.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin