A+ A A-

 

Akdeniz Entegre Orman Yönetimi Projesi kapsamında Ekoturizm Eylem Planı Uygulama Eğitimi Muğla Dalyan’da gerçekleştirildi.

23082019ekoturizm.jpg
Haber: Bülent Akman
Orman Genel Müdürlüğünce yürütülmekte olan “Akdeniz Ormanlarının Entegre Yönetimi (GEF-5) Projesinin 2019 çalışma programı kapsamında yer alan ekoturizm planlaması ve uygulaması ile ilgili olarak eğitim semineri düzenlendi. Dalyan’da düzenlenecek olan “Ekoturizm Eylem Planı Uygulama Eğitimi” 3 gün sürdü.
Ekoturizm Eylem Planı Uygulama Eğitiminin açılışına Orman Genel Müdürlüğü odun Dışı Ürünler Daire Başkanı Özgür Balcı, ORKÖY Daire Başkanı Fatma Sinem Sadioğlu ile Dış İlişkiler, Eğitim ve Araştırma Dairesi Başkanı Mehmet Koç katıldı. Eğitim seminerine 29 Orman Bölge Müdürlüğü Odun Dışı Ürünler Şube Müdürü katıldı.
Eğitim seminerinde ‘Dünya ve Türkiye’de Ekoturizm’- ‘Ekoturizm Eylem Planı’-‘Kırsal Ekoturizm’-‘Ekoturizm Planı’ ve ‘Ekoturizm Uygulaması’ konularında sunumlar yapıldı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin