A+ A A-

 

Geçtiğimiz Ocak ayında sel baskını sonucu ciddi hasarlar alan Güllük Hayvan Barınağı, gönüllülerin desteğiyle yenilendi. Barınakta yarın açılış töreni düzenlenecek.

22082019gullukbarinagi_49c68.jpg
Haber: Elif Bakıcı
Hayvanseverlerce ayakta tutulan Güllük Hayvan Barınağı’nda açılış töreni heyecanı yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda yaşanan sel baskını sonunda ciddi hasarlar alan barınakta, gönüllülerin desteğiyle birçok bakım ve onarım çalışması yapıldı. Hayırseverlerin bağışlarıyla, gönüllülerin desteğiyle birçok değişiklik yapılan barınak, bugün saat 17.00’de törenle açılacak.
Güllük Karayolu’nda bulunan barınağın açılışına tüm hayvanseverler davet edildi. Barınağın hasarlarının giderilmesi amacıyla sel sonrası harabe haline gelen barınağı hayırsever iş adamları Nevzat Balkır (Güllük Liman Müdürü) Remzi Ozan (Bodrum Beton) yaptırdı. Gönüllüler ve bazı işadamları da katkıda bulundu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin