A+ A A-

 

Trafikte; motosiklet ve bisiklet sürücülerine dikkat edilmesine ve kazalara dikkat çekmek amacıyla Türkiye’nin çeşitli illerinden 115 Murat 124 sürücüsü ile 200’e yakın motosikletli Bodrum’da buluştu. Milas’tan da katılımın sağlandığı, Belediye Meydanı’ndaki etkinlikte 50 yıllık Murat 124’ler ilgi odağı oldu sürücüler dans etti eğlendi.

30092019kurallaravekazalaradikkatcekmek.jpg
Haber: Bülent Akman
Turkish Classic Car Murat 124 Kulübü ile Milas Bab Riders Motorsiklet Kulübü tarafından “Trafikteki motosiklet ve bisiklet sürücülerine dikkat edilmesi” amacıyla düzenlenen sosyal sorumluluk projesi kapsamında 15 ilden 115 murat 124 otomobil kullanıcısı ve 200 motosikletli Bodrum’da buluştu. Bodrum Belediye Meydanı’nda düzenlenen buluşmada 45 - 55 yaşları arasındaki Murat 124’lar nostalji yaşattı. Modelleri eski ama kendileri pırıl pırıl olan eski otomobiller yerli ve yabancı turistlerin büyük ilgisini çekti, turistler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Bazı Murat 124 sürücüleri kazandıkları ödülleri otomobillerin üzerinde sergiledi. Patırtı Giyim defile sundu.
ŞARKILARLA DANS ETTİLER EĞLENDİLER
Etkinlikte şarkıcı Bate, Hicran Aksoy, Emrah Gültekiner ve Dj Hakan ile rapçiler Akar VS, Zeq, Efe Sezgin, Taha ve Feta yaptıkları müziklerle etkinliği izleyenleri coşturdu, motosikletçiler dans etti eğlendi.
Milas’ta ikamet eden Turkish Classic Car Murat 124 Kulübü Başkanı İbrahim Çelik yaptığı açıklamada “Türkiye’de ilk kez bir otomobil kulübü tarafından trafikte motosiklet ve bisiklet sürücülerine dikkat edilmesi konusunda bir proje hayata geçiriliyor. Çünkü Muğla ilimiz ve ilçelerinde motosiklet ve bisiklet sürücülerinin sayısı arttıkça ne yazık ki kazalarda o oranda arttı, amacımız otomobil sürücülerinin ve tüm sürücülerin trafikte daha dikkatli, daha saygılı ve kurallara tam olarak uymalarını sağlamak kazaları en aza indirmek, trafikte herkes birbirine saygı gösterirse kazalarda yaralanma ve ölümleri o aranda azaltırız” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin