A+ A A-

 

Milas’ta termik santrallere kömür sağlamak üzere maden sahası ilan edilen alanlardaki ağaçlar kesiliyor iddiası ile bir araya gelen CHP, İYİ Parti ve HDP’lilere AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete açıklama yaparak, “Daha dün ormanları yakan hainleri kınamamak için kılıktan kılığa giren işgüzarlar, şimdi ağaç kesilmesine karşıyız deyip timsah gözyaşı döküyorlar” dedi.

Mete_Bir_araya_gelip_timsah_gözyaşı_döküyorlar_8727c.jpg


Haber: Kemal Sürgün
AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Milas’ta geçtiğimiz hafta termik santrallere kömür sağlamak üzere maden sahası ilan edilen alanlardaki ağaçlar kesiliyor iddiası İle bir araya gelen, CHP, İYİ Parti ve HDP’lilere zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Mete, “Daha dün ormanları yakan hainleri kınamamak için kılıktan kılığa giren işgüzarlar, şimdi ağaç kesilmesine karşıyız deyip timsah gözyaşı döküyorlar” diye konuştu.
Mete açıklamasının devamında, “Ağaçları yakanları görmemek için kafasını kuma gömenler, 180 yıllık orman teşkilatının kuralına göre kestiği ağaçları kurtarma derdine düşmüşler. Sizin yapacağınız en doğru hareket ormanlardan uzak durmak. Biz o ormanların bekçiliğini çok iyi yaparız. Sizin gibi o ağaçları yakanlara omuz verenlere eyvallah etmeyiz. Sahte gözyaşlarınızı da alın gidin” dedi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin