A+ A A-

 

Milas Belediyesi ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’nden yapılan yazılı açıklamada bugün etkisini gösterecek olan kuvvetli yağış nedeniyle vatandaşların temkinli olunması istendi…

Yağış_uyarısı.jpg
Haber: Mustafa Emre

Muğla çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların bu akşam saatlerinden itibaren kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli (30-75 kg/m2) olacağı tahmin ediliyor.
Konuyla ilgili olarak Milas Belediyesi sosyal medya hesabından yaptığı yazılı bir açıklama ile vatandaşları uyardı. Milas Belediyesi yetkililerince yapılan açıklamada; “Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, dolu yağışı, hortum oluşma riski ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Tüm halkımıza önemle duyurulur” denildi.
İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi’de meteoroloji uyarısını dikkate alarak üyelerini mesajla uyardı. İMEAK Deniz Ticaret odası Bodrum Şubesince üyelere atılan mesajda; “T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü uyarısı;
04 Ekim 2019 cuma saat 21.00 itibari ile Muğla çevrelerinde beklenen sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olacağı tarafımıza bildirilmiştir. Meydana gelmesi muhtemel ani sel, su baskını, yıldırım tehlikesi, dolu yağışı, hortum oluşma ve yağış anında kuvvetli rüzgâr gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır. Yağışlar 05 Ekim 2019 cumartesi günü 06.00 itibari ile sona erecektir” ifadelerine yer verildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin