A+ A A-

 

Minik Oskar’ı 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde zehirlediler… Yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan talihsiz hayvanın sahibi Deniz Parasız, ‘Aynı dünyayı paylaştığımız hayvanlardan ne istiyorlar.’ diyerek tepkisini dile getirdi…

Vicdansızlar_ec6f6.jpg
Haber: Kemal Sürgün
Milas'ın Bahçeköy Mahallesinde kimliği belirsiz kişilerce zehirlenen köpeklere yenileri eklendi. Oskar isimli küçük köpeği 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde zehirleyen vicdansızlar aynı dünyayı paylaştığımız bir canlıya daha vahşice kıydılar.
Bahçeköy Mahallesinde ikamet eden Deniz Parasız adlı vatandaşa ait Oskar isimli köpek, Cuma günü Milas merkezde 4 Ekim Hayvan Hakları Günü etkinlikleri düzenlendiği sırada zehirlendi.
Hayvanın zehirlendiğini fark eden sahipleri ve çevredekiler müdahale etseler de yetersiz kaldılar. Küçük hayvan can çekişerek hayata veda etti.
Olaydan duyduğu üzüntüyü dile getiren Parasız, "Mahallemizde sokak hayvanlarına karşı düşmanlığı olan birileri var. Bu zehirleme vakası ilk değil. Daha önce de yine bana ait bir köpek ve mahallemizin köpekleri zehirlenmişti. Aynı dünyayı paylaştığımız hayvanlardan ne istiyorlar. Bu canilerin bulunarak cezalandırılmasını istiyoruz" dedi.
Daha önce de Pulsar isimli köpek zehirlenmiş halde cansız bulunmuştu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin