A+ A A-

 

Muğla’da sadece 2 özel hastanede bulunan PET-CT cihazı AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir’in girişimleri ile Sağlık Bakanlığından gerekli izin ve onaylar alınarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kazandırıldı. Cihaz ihale sürecinin tamamlanmasının ardından hizmete sunulacak…

Vekil_Demirden_Muğlaya_1_müjde_daha.jpg

Haber: Kemal Sürgün
AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir sosyal medyadan Muğla’ya kazandırılan “Kanserin erken teşhisi ve tedavisinde” kullanılan ve Muğla da sadece iki özel hastanede bulunan PET-CT (Pozitron emisyon tomografi) cihazının Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kazandırıldığını müjdeledi...
Vekil Demir Mesajında, “ Kanserin erken teşhisi ve tedavisinde kullanılan ve Muğla’mızda sadece iki özel hastanede bulunan PET-CT (Pozitron emisyon tomografi) cihazı girişimlerimiz sonucunda Sağlık Bakanlığından gerekli izin ve onaylar alınarak Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kazandırıldı.
Artık Muğlamızda yaşayan kanser hastaları hastalığın tanısı ve tedavi sürecinde özel hastanelere ve çevre illere gitmek zorunda kalmayacaklar.” dedi.
Sağlık Bakanlığı tarafından gerekli izinleri verilen PET-CT cihazı ihale sürecinin tamamlanmasının ardından vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin