A+ A A-

 

Milas’ın Ören Mahallesi’nde gece başlayan sağanak yağmur cadde ve sokaklar göle çevirdi. Bir anda bastıran sağanak yağmur nedeniyle su baskınları yaşandı. Vatandaşlar yetkililerin ilgisizliğinden şikayetçi.

08102019orendeyinesubaskini.jpg
Haber: Mustafa Emre
Gece saat 03.00 sıralarında bölgemizde etkili olmaya başlayan gök gürültülü sağanak yağmur Ören Mahallesi’nde cadde ve sokakları göle çevirdi. Uzun süre etkili olan yağış nedeniyle bazı evlerde ise su baskınları yaşandı.
Her yıl yağan yağmurlarla birlikte aynı mağduriyeti yaşadıklarını belirten vatandaşlar, yetkililerin yaşanan duruma karşı ilgisizliklerini eleştirerek, “Ören’de yine yağmur yine su baskını. Evlerimizi su bastı. Yetkili arkadaşlar bize ne zaman yardımcı olacak. Biraz daha yağmur devam ederse daha büyük tehlikeler olabilir. Yetkililer nerede? Örenimize neden el uzatan yok. Her sene aynı problem” diyerek yaşadıkları sıkıntıları dile getirdiler.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin