A+ A A-

 

Ara tatil seminer etkinlikleri kapsamında öğretmenler de unutulmadı. Öğretmen ve öğrencilerin hazırladığı konser programı Milâs’ta hizmet veren tüm öğretmenleri bir araya getirdi…

25112019aratatildeögretmenlerideunutmadılar.jpg
Haber: Elif Bakıcı
Ara tatil seminer programları kapsamında Milâs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. Bu yıl ilk defa 15-24 Kasım tarihleri arasında uygulanan ara tatil etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde öğretmenler gününe özel etkinlikte bir araya gelen eğitimciler hep bir ağızdan öğretmen marşını seslendirdi.
Açış konuşmasını Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın yaptığı etkinlik daha sonra Müzik Öğretmeni Ali Çakır’ın şefliğinde düzenlenen konser programına geçildi.
Etkinlikte ayrıca Milas Yörük Türkmen Kültür Derneği halk oyunu ekibi de bir gösteri sergileyerek Başkanları Mevlüt Kiriş adına derneği temsilen öğretmenler gününü kutladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin