A+ A A-

 

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Veteriner Hekim Barış Saylak görevine başladı.

25112019saylakgorevinebasladi.jpg
Haber: Mustafa Emre
11 Kasım 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atan Barış Saylak dün itibariyle görevine başladı. Muğla tarımını ve bölgeyi iyi tanıyan Saylak’ın atandığı İl Müdürlüğü görevi birçok kesim tarafından olumlu olarak karşılandı. Görevin ilk gününde personel ve kurum içi tanışmaların yanı sıra hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden İl Müdürü Saylak’ın ilk olarak ilçe müdürlüklerini ziyaret ederek çalışmalarına hız vereceği öğrenildi.
Milas Medya ailesi olarak bulunduğu görevlerde görevini layıkıyla yerine getirme başarısı ile tanınan İl Tarım ve Orman Müdürü Saylak’a başarılar dileriz.
Barış Saylak Kimdir?
Barış SAYLAK, 1967 yılında Milas'ın Meşelik köyünde doğdu. İlkokulu Meşelik köyünde, ortaokul ve liseyi Milas'ta okudu. 1984 yılında eğitime başladığı Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesinden 1989 yılında mezun olan SAYLAK; 1990 tarihinden 2013 tarihine kadar Milas Belediyesinde Veteriner Hekimlik göreviyle birlikte Başkan Yardımcılığı, Encümen Üyeliği ve Nikâh Memurluğu görevlerinde bulundu.
2014 yılından itibaren Muğla Büyükşehir Belediyesi Milas Mezbaha Tesislerinde sorumlu yönetici olarak görev yapan SAYLAK, 11 Kasım 2019 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı. Öğretmen Aysel Saylak ile evlidir.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin