A+ A A-

 

Mimar Yusuf Esen ve Şükrü Şanlı’nın işletme ortaklığıyla açılışı yapılan Minimalist Desing Home ve Yusuf Esen mimarlık ve iç dekorasyon firması görkemli bir törenle açıldı. Açılış Muğla siyaset ve İş dünyasını bir araya getirdi.

26112019minimalistacildi.jpg

Haber: Mustafa Emre

Mimar Yusuf Esen ve Şükrü Şanlı’nın ortaklığında kurulan yapılan Minimalist Desing Home ve Yusuf Esen mimarlık kalabalık bir katılımla işyeri açılışını gerçekleştirdi. Hayıtlı Mahallesi 23 Nisan Bulvarı üzerinde Pomelon Avm karşısında gerçekleşen açılışa Milas Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Kavaklıdere Belediye Başkanı Mehmet Demir, Milas Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çöllüoğlu, AK Parti eski İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Esen, AK Parti Muğla İl Başkan Yardımcısı Mustafa Çelebi, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ummuhan Toksöz, AK Parti Muğla İl Yönetim Kurulu üyeleri, Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi üyeleri, Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş, Milas Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Yerli ve yabancı iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Mimar Yusuf Esen’in yaptığı teşekkür konuşmasıyla başlayan açılış törenin de Esen, “Milâs’ımız da değişik ve farklı bir konsept oluşturmak kendi türlerinde büyüleyici dekor ve mobilyaları sizlerle buluşturmak, en önemlisi de sizin hayallerinizi gerçekleştirmek amacıyla ortağım Şükrü Şanlı ile beraber Minimalist Desing Home’u hizmetinize sunuyoruz. İçerisinde yer alan Mimarlık ve İç Mimarlık bölümüzde yeni projeler çizerek sıra dışı tasarımları ortaya koyarak sadece sizlere özel olacak çizimlerle tüm daire ve ofis sunumlarımızla hizmet vereceğiz. Bugün bizlere değerli zamanlarınızdan ayırıp yalnız bırakmadığınız için siz değerli misafirlerimize teşekkür eder saygılar sunarız” diyerek katılımcılara seslendi.

GÜZEL İŞLER BAŞARMIŞLAR

Milas siyasetinin yakinen tanıdığı ve Yusuf Esen’in ismini aldığı eski İl Genel Meclis Üyesi Yusuf Esen ise kısa bir konuşma yaparak, “ismimi alan torunum böyle bir fikirle geldiğinde bizlere desteklemek düşer diyerek destek verdim. Bugün gençlerimize girişimci olmaları konusunda her zaman tavsiyelerde bulunmuşumdur. Çok kısa sürede torunum ve kıymetli ortağı Şükrü oğlum bu projeyi gerçekleştirerek bu işyeri açtılar. Merak edip baktığımda ise kısa sürede güzel işler başardıklarını gördüm hepsini tebrik ediyorum. Torunumla gurur duyuyorum.” diyerek gençlerin girişimci bir ruha sahip olmaya davet etti.

Aynı zamanda AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Milas İlçe Koordinatörü olan işadamı Mehmet Esen’in oğlu olan Yusuf Esen ve Şükrü Şanlı en büyük destekçileri olan babalarıyla birlikte pasta keserek alkışlarla açılış merasimine geçiş yaptılar. Siyaset ev İş Dünyasının bir araya geldiği açılış kurdele kesiminin ardında iş yerinin gezilmesi ve ikramların sunumu ile son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin