A+ A A-

 

Milas ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü öğretmen ve personeliyle bu öğretmenler gününe özel hazırladıkları kliplerle ayrı bir renk katarak öğretmenlerin gününü kutladı. Kliplere öğretmenlerin yanı sıra öğrencilerde katılarak öğretmenlerinin gününü kutladıkları bu özel güne eşlik ettiler…

27112019yurdumseniyuceltmeyeantlarolsun.jpg
Haber: Bülent Akman

Milâs İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal aktivitelerdeki öncülüğünü sürdürüyor. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın göreve başlamasının ardından ilçenin tanıtımı adına birçok başarılı sosyal çalışmanın yanı sıra başarılı projelerle hizmetlerde adından söz ettiren Müdürlük kurum içi iş birliği ile de verimli çalışmalarını sürdürüyor.
İlçe genelindeki tüm okullarda öğretmenlerin çoğunlukta olduğu ekiplerce Öğretmen Marşını seslendiren eğitimcilere öğrencileri de eşlik ederek güzel bir çalışmaya imza attılar.
Aynı formata benzer şekilde ayrıca Öğretmenler ve Milli Eğitim Müdürlüğü personelinde katılımıyla “Teşekkürler” isimli 24 Kasım öğretmenler günü şarkısını Milas’ın tarihi ve doğal güzelliklerinin yaşandığı alanlarda çekerek sosyal medyada paylaştılar. Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal’ın da seslendirdiği şarkı yayınlandığı ilk gün 82 bin izlenmeyi aşarak ilgi odağı oldu.
İLK GÜNDEN ÖLÜNCEYE KADAR
Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal ayrıca yayınladığı özel bir mesajla tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. ‘Öğretmenlik, göreve başladığı ilk günden ta ki ölünceye kadar süren bir meslek gurubudur’ diyen Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü Bal mesajında, “Öğretmenler sevgi ve bilgi verirler. Öğretmenlerin yetiştirdiği gelecek nesiller, başarılı olduğu zaman öğretmenler bunlarla gurur duyarlar ve ödüllerini alırlar. O yüzden sevgi ile öğrencilerini büyüten emek veren tüm sevgi mesleğini yerine getiren öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyor daha nice yıllarda başarılı bir şekilde devam etmesini diliyorum. İyi ki varsın öğretmenim” ifadelerine yer verdi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin