A+ A A-

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında 4 günlük “Ulusal ve Uluslararası Fon Kaynaklarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi” gerçekleştirildi.

29112019fonkaynaklarinayonelikegitimverildi.jpg
Haber: Bülent Akman
Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen eğitim programında projenin tanımı, proje döngüsü yönetimi, proje geliştirme, proje yönetimi yaklaşımı, proje oluşumundaki aşamalar, mantıksal çerçeve yaklaşımı, sorun analizi, hedef analizi, strateji analizi, paydaş analizi, faaliyet planlaması, bütçeleme, sürdürülebilirlik gibi konular hakkında bilgiler verildi. Eğitimin son gününde proje yazma konusunda örnek uygulamalar da yapılarak program sona erdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin