A+ A A-

 

Milas’ta Erzurumlu iş adamı Reis Dinç’in oğlunun görkemli düğününde iş ve siyaset dünyası bir araya geldi. Yaklaşık 8 bin kişinin katıldığı düğünde yöresel halk oyunları ekibinin yanı sıra sanatçı Yusuf Harputlu sahne aldı. Genç Çiftin düğün şahitliğini ise Milas eski Kaymakamlarından Şanlıurfa Vali Yardımcısı Şahin Arslan yaptı…

Milas’ta Görkemli Düğün
Haber: Mustafa Emre

Milas’ta yaşayan ve iş dünyasının sevilen isimlerinden Erzurumlu İş Adamı Reis Dinç’in oğlu Emrah ile Çiçek düzenlenen görkemli bir düğün ile yaşamlarını birleştirdi…
Milas Belediyesi açık Pazar yerindeki geniş alanda yaklaşık 8 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen düğünde Bitlis Halk oyunları ekibi, mahalli ses sanatçılarının yanı sıra sevilen sanatçılardan Yusuf Harputlu sahne aldı.
Çiftin alana girişiyle başlayan muhteşem gece katılımı en yüksek düğünlerden biri oldu.
Nikâh töreninin de burada gerçekleştiği düğünde genç çiftin nikâh şahitliklerini Milas’ın yakından tanıdığı eski Kaymakamlardan Şanlıurfa Vali Yardımcısı Şahin Arslan, İstanbullu İş adamı Savcı Kaya, İş Adamı Aydın Turan ve Erzurum’dan gelen siyasetçi ve işadamı Yüksel Kaya yaptı.
Sunuculuğu ünlü şair televizyoncu Tekin Karabey’in yaptığı ve şiirleriyle renk kattığını gecede Yusuf Harputlunun sahne almasıyla coşan davetliler yöresel davul zurna ekibinin de coşku kattığı düğünde sanatçı ile fotoğraf çektirmek için adeta bir biriyle yarıştı.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin