A+ A A-

 

Milas Esnaf odaları başkanları, Ekim ayında ilçemizdeki görevine başlayan İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

30112019emniyetmuduruneziyaret.jpg
Haber: Bülent Akman
Milas Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal ve Milas Gıda Maddeleri Yapanlar ve Satanlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Sezgin ilçemize atarak görevine başlayan Milas İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya’yı makamında ziyaret ederek hoş geldin dileklerini ilettiler.
3 Oda Başkanının Antalya’da seminerde olduğu dönemde görevine başlayan Akkaya daha sonraki süreçte kendisi seminerde olunca yeni gerçekleşen ziyarette İlçenin güvenlik konularının yanı sıra emniyet esnaf birlikteliği ele alındı.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi sonrası son buldu.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin