A+ A A-

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanlığı’nın Delege seçimlerinin tamamlanmasının ardından, olağan ilçe kongresinin tarihi belli oldu. Kongre 17 Aralık günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek…

03122019chpdekongre17aralikta.jpg
Haber: Kemal Sürgün
CHP Milas İlçe Başkanlığı tarafından 8 Kasım’dan bu yana sürdürülen, delege seçimleri 1 Aralık 2019 ‘da tamamlandı. İlçe genelinde 398 delegeyi seçimle belirleyen Milas İlçe yönetimi 17 Aralık’ta saat 10.00’da Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda CHP Milas İlçe Başkanlığı olağan kongresini gerçekleştirecek.
Toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde kongre, 24 Aralık’ta çoğunluk şartı aranmadan yapılacak. 398 Delegenin oylarıyla ilçe başkan ve yöneticilerinin belirleneceği seçimli kongrede mevcut Başkan İlgin Göktepe’nin yeniden aday olacağı öğrenilirken aynı gün il içinde 94 il delegesi seçimlerle belirlenecek.
Oy oranına göre en fazla delegesi Bodrumda bulunan CHP Muğla örgütünde ikinci sırada olan Milas İlçesi 94 delegeyle il seçimlerine katılacak. İl Başkanlığı seçiminde ise mevcut il Başkanı Adem Zeybekoğlu’nun yeniden aday olması bekleniyor.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin