A+ A A-

 

“ÜŞÜYORSAN ALABİLİRSİN!”
Milas Ülkü Ocaklarından hem üşüyenleri hem içimizi ısıtacak yeni bir sosyal proje, “Üşüyorsan alabilirsin…”

Sosyal sorumluluk bilinciyle… “ÜŞÜYORSAN ALABİLİRSİN!”
Haber: Kemal Sürgün
Kış aylarına girdiğimiz bu günlerde soğuk havalarda içimizi ısıtacak sosyal bir projeye imza atan Milas Ülkü Ocakları “Üşüyorsan Alabilirsin” projesiyle örnek bir çalışmaya imza attı.
Kentin belli noktalarında ağaçlar üzerine, mont, gömlek vb. kışlık giyecekleri asan Milas Ülkü Ocakları Sosyal Sorumluluk Birimi yazdığı notla da ihtiyaç sahiplerine destek olunması için çağrıda bulunurken, sosyal sorumluluğumuzun ne kadar önemli olduğuna da vurgu yaptı. Milas Ülkü Ocakları olarak her zaman ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın yanındayız mesajı yer alan bir notla birlikte ağaçlarda asılı bırakılan kıyafetler böylelikle ihtiyaç sahiplerine kimse bilmeden ulaştırılmaya çalışılıyor.
“Sosyal Sorumluluk Birimince ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yönelik çalışmalarımız devam ediyor” diyen Milas Ülkü Ocakları Başkanı Hayrettin Gönül sosyal medya hesabında yayınladığı mesajında, “Bu gece arkadaşlarımızca, Milas'ta daha önce belirlemiş olduğumuz noktalara, soğuk günlerde giyebilmeleri adına ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için ceketler bırakılmıştır. İhtiyaç sahibi kardeşlerimiz gönül rahatlığı içinde ceketlerini alarak giyebilirler.
Kıymetli vatandaşlarımızın da bu konuda duyarlı olmaları, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi gözetmesi en büyük temennimizdir.” ifadelerine yer verdi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin