A+ A A-

 

2019 yılının son gecesinde vatandaşlar 2020 yılını coşku ve heyecanla karşıladı. Bazı vatandaşların aile içinde keyifle evlerinde kutladığı yeni yıl da bazıları ise eğlence mekânlarını tercih etti. Birçok kişide Atapark’ta Muğla Büyük Şehir Belediyesince süslenen Kent Meydanında fotoğraf çektirerek yeni yılı karşıladı…

Milas 2020'ye coşkuyla girdi…
Haber: Kemal Sürgün

Milas 2020 yılını coşkuyla karşıladı. Gün içinde Salı pazarında yılbaşı alışveriş yoğunluğu yaşanırken, akşamında ise her yerde heyecan ve mutluluk vardı. Bir çok kişi evinde aile içi ve dostlarıyla kendi hazırlığıyla yeniyıla merhaba derken, program hazırlayan eğlence mekanlarında ise yer bulmak mümkün olmadı. Günler öncesinden programlarını açıklayan ve rezervasyon alan eğlence yerleri daha günler öncesinden doldu.
Geri sayma mutluluğuyla hep beraber yeni yıla merhaba diyen vatandaşlar yeni yılı onuncu yıl ve İzmir Marşını seslendirerek karşıladı.
EĞLENCENİN VAZGEÇİLMEZLERİNDEN MÜŞTERİLERİNE SÜRPRİZ HEDİYELERLE YENİ YIL SÜRPRİZİ
Milas’ta eğlence mekânlarının liste başlarından olan Mylasa 48 ve Havuzbaşı Restaurant adeta dolup taşarken hazırladıkları programlarla ve sundukları menülerle müşterilerinden tam not alırken keyif dolu dakikalarla yeni yıl programlarını sundular.
Mylasa 48 Grup Özleyiş, İzmir ve Aydın sahnelerinin tanınan ismi İlkem ve Oryantal Çağla’nın sahne aldığı gece de müşterileri adeta hediye yağmuruna tuttu.
Bir çifte Kıbrıs tatili, bir çifte Şirince tatili, tam altın, yarım altın, çeyrek altın, gelinlik, damatlık, takım elbise, 2,000₺ değerinde hediye çekleri, 2 adet ehliyet ve daha birçok hediye ile müşterilerine ayrı bir coşku yaşatırken İşletme Sahibi Şafak Kaya, “düzenlediğimiz programlarımızda önceliğimiz kar gütmek değil müşteri memnuniyeti. Sponsorlarımızın da desteğiyle bu güzel ve coşkulu geceyle merhaba dediğimiz 2020 yılında hediyelerimizle müşterilerimize unutulmayacak bir yeni yıl için sürprizlerle dolu gece hazırladık. Mutlu olduğumuz bu güzel gecede onları da mutlu ve memnun edebildiysek ne mutlu bize. Herkese bol kazançlı ve sağlık dolu mutluluklar içinde bir yeni yıl dileriz” dedi ..
YENİ YILDA KIZ ÇOCUKLARININ EĞİTİMİNE DESTEK OLDULAR
Eğlence mekânlarının vazgeçilmezlerinden olan ve sık sık düzenlediği güzel programlarla konuklarını ağırlayan Havuzbaşı Restaurantta oldukça yoğun ve aileleri düşünen güzel bir program düzenleyerek müşterilerini yeni yıla coşkuyla taşıdı.
Akşam yemeğini ailelerin çocuklarıyla birlikte ama daha rahat geçirebilmeleri adına çocuk alanı ile palyaço ve çocuk bakıcılarının hazırladıkları programla anne babaların yükünü azda olsa almaya çalışan işletme gecede hazırladığı müzik ve oryantal sunumuyla da tam not alarak coşku dolu bir gece sundu.
Milasın sevilen ses sanatçılarından olan ve müzik grubuyla adeta keyif dolu bir program sunan Ali Özcan söylediği hüzünlü parçalarla başladığı programında duygulandırırken ilerleyen saatlerde seslendirdiği eserler ile adeta coşturdu.
Gece 12.00’ye yaklaşırken Oryantal Çağla bu kez bu mekândaki müşteriler için sahne aldı. Özellikle bayan müşterilerin cep telefonlarıyla oryantal Show’u kaydetmeye çalıştığı ilginç görüntüler ve oryantal sanatçının masa üstü oyunlarıyla la keyif dolu ve meraklı bir gece geçirdiler.
Gecenin en önemli ve sosyal paylaşımlı etkinliği ise Cumhuriyet Kadınları Derneği Kız Çocukları Eğitim Bursuna destek amaçlı hediye çekilişi oldu. Toplanan gelirin kız çocuklarının eğitimine kullanacağı hediye çekilişine destek olanlar sponsorların hediyelerinden kazanamasalar da hayırlı bir etkinliğe özellikle kız çocuklarının eğitimine destek oldukları için mutluydular.
İşletme Sahibi ve aynı zamanda Milas Belediye Meclis Üyesi olan Mustafa Özgülergil yaptığı açıklamada ise, “sosyal anlamda bu tür etkinliklere her zaman destek vermeye çalışıyorum. Yeni Yıla da farklı bir etkinlikle bir destek vermek istedik. Eğitim önemini ve özelliklede kız çocuklarımızın eğitimine destek olmak için böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Öncelikle bu etkinliğe verdikleri hediyelerle destek olan sponsorlarımıza ve aldıkları çekiliş çikolatalarıyla asıl desteği sunan misafirlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim” diyerek duygularını ifade etti.
YENİ YILI ONUNCU YIL VE İZMİR MARŞINI SESLENDİREREK KARŞILADILAR
Saatler 00.00 göstermesine saniyeler kala ise gecenin anlamı olan veda ve hoş geldin sayması hep birlikte gür bir sesle yapıldı. Coşkuyla karşılana yeni yılda coşkunun bir diğer adı ise herkesin adeta tek sesle birlikte seslendirdiği Onuncu Yıl Marşı ve İzmir Marşı oldu.
Milas Belediye Encümeni kararı ile içkili mekânlarda kapanış saatinin 04.00’e çekilmesi nedeniyle vatandaşlar geç saate kadar coşku ve neşeyle yeni bir yılı karşılayarak kutladılar.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin