A+ A A-

 

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın haftalık olarak gerçekleştirdiği mahalle ziyaretleri kapsamında bu haftaki durağı ve yeni yılın ilk mahalle ziyareti Eğridere Mahallesine oldu. Mahalle sakinlerinin ve mahallenin sorunlarını dinleyen Kaymakam Arslan’ın toplantı boyunca her konuyu not alması dikkatlerden kaçmadı…

Yılın ilk meclisi bugün toplanıyor
Haber: Kemal Sürgün
Milas Kaymakamı Eren Arslan Vatandaş Buluşmaları” kapsamında bu haftaki ziyareti Eğridere Mahallesine oldu. Kaymakam Arslan’a Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayretin Fidan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, İlçe Sağlık Müdürü Ergün Kırova, Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı eşlik etti. Mahalle Muhtarı Yaşar Demir ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan heyete hoş geldin dileklerinin ardından sorunlarını aktardılar.
Hemen hemen aktarılar her konuyu dikkatle dinleyen ve not alan Milas Kaymakamı Eren Arslan, “Eğridere Mahallemizde vatandaşlarımız ile bir araya geldik. Mesai arkadaşlarım ile birlikte vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerini dinledik..” derken, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, “2020 yılının ilk mahalle gezisini Sayın Kaymakamımız ve daire müdürlerimizle birlikte Eğridere Mahallesiyle başladık. Çok soğuk bir günde Mahalle halkımızın sıcak ilgisiyle karşılaştık. Başta muhtarımız olmak üzere tüm mahalle sakinlerine teşekkür ederim.” ifadelerini kullanarak teşekkür mesajı iletti.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin