A+ A A-

 

Milas Mahalle Muhtarları aylık toplantılarının baş gündemi olan Aydem ve Telekom Sorunları Milas Kaymakamı Başkanlığında gerçekleştirilen kurumlar arası toplantıda masaya yatırıldı…

08012020sorunlarinkaynagiilebulusma.jpg
Haber: Elif Bakıcı

Milas Kaymakamı Eren Arslan Mahalle Muhtarları ve Vatandaş Buluşmaları kapsamında gerçekleştirdiği toplantılarda sürekli konu olan Aydem ve Telekom İşletmelerinin Muğla İl ve Milas İlçe Müdürleri ile Milas Kaymakamlığı Toplantı Salonunda bir araya gelerek sorunları ve çözüm yollarını masaya yatırdı.
Milas Kaymakamı Eren Arslan Başkanlığında gerçekleşen toplantıya ADM Elektrik İl Müdürü Ali Karabıyık, İlçe Müdürü Atilla Uzunoğulları, Telekom İl Müdürlüğü Temel Şebeke Operasyonlar Yöneticisi Hüseyin Ertek ve Telekom İlçe Yöneticisi Birol Acar katıldı.
Konuyla ilgili olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan, “ADM Elektrik ve Telekom birimlerimizden muhtarlarımızın ve vatandaşlarımızın talepleri ile ilgili olarak değerlendirme toplantısı yaptık” dedi.

 

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin