A+ A A-

 

Ocak ayı Güvenli Okul Toplantısının bu ayki gündemi ‘Okullarda “Beslenme Dostu Kantin” projesi’ oldu…

08012020beslenmedostukantin.jpg
Haber: Kemal Sürgün
Milas Kaymakamlığı tarafından "Güvenli Okul Güvenli Eğitim" konulu aylık toplantının Ocak ayı buluşması Milas Halk Eğitimi Merkezi Toplantı ve Çok Amaçlı Konferans Salonunda gerçekleşti. Toplantıya Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra Milas İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akın Coşkun, Milas İlçe Emniyet Müdürü Erman Akkaya, Milas İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hayrettin Fidan, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tunahan Bayram ve okul müdürleri katıldı.
Toplantıda İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Hasan Onur tarafından “Okul Kantinleri” ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuldu.
Okullarda “Beslenme Dostu Kantin” projesini hayata geçirileceği böylece öğrencilerin sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşmaları sağlanacak ve sürecin sürekli denetim altında bulundurulması sağlanacağı bildirildi.

fb-btn.pngtwt-btn.pngrss-btn.png

google-btn.pngyb-btn.pnginst-btn.png

* Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan yazı, haber, fotoğraf, video ve sair dokümanların, bireysel kullanım dışında izin alınmadan kısmen veya tamamen kopyalanması, çoğaltılması, kullanılması, yayımlanması ve dağıtılması kesinlikle yasaktır. Bu yasağa uymayanlar hakkında 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca yasal işlem kullanılacaktır.

DMCA.com Protection Status
Sayfada sorun olması durumunda,
Lütfen CTRL + F5 ile sayfayı yenileyin